Vlastný systém vychádzajúci z existujúceho

Vlastný systém vychádzajúci z existujúceho riešenia

Používali ste predtým nejaký informačný systém alebo iný (dochádzkový, fakturačný, účtovný) a chceli by ste vlastný systém, ktorý by sa mu podobal ale zároveň bol vyladený na mieru Vašim požiadavkam a predstavám, v ktorom nebudete obmedzovaní takou či onakou chýbajúcou funkcionalitou ? Potom je toto riešenie práve pre Vás.

Prečo sa inšpirovať existujúcim systémom

Jeden z najčastejších dôvodov takéhoto rozhodnutia je zotrvanie v známom prostredí, využívanie známych funkcii či rozhrania, no zároveň z rôznych dôvodov známe riešenie nemôžete používať (vysoká cena, chýbajúca pre Vás dôležitá funkcia a podobne). Nemusí ísť o náš informačný systém let.is, inšpirovať sa môžeme aj iným na základe známych informácii o ňom, resp. ktoré budete požadovať.

Ako to prebieha

Napíšete nám aký systém používate, resp. z ktorého sa náme inšpirovať, ktoré vlastnosti a funkcie z neho by ste chceli používať a čo by mal naviac obnášať aby Vám čo najviac vyhovoval a pokúsime sa nájsť čo najlepšie riešenie pre Vás. V prípade potreby môžeme navrhnúť aj viacero alternatív, líšiacich sa napríklad cenou č úpravami.