Vlastný modul

Vlastný modul na mieru

Páčia sa Vám naše základné bezplatné moduly, no máte pocit že Vám tam niečo dôležité chýba ? Nejaká funkcioonalita, ktorá by si zaslúžila samostatné miesto v nadministrácii alebo zamestnaneckom konte, a bola prepojená so zvyškom systému ? Nie je problém vyrobiť Vám na mieru akýkoľvek modul, stačí nás kontaktovať a spolu určite nájdeme riešenie.

Prečo mať vlastný modul

Predpokladáme že systém let.is už nejaký čas používate, prípadne sa s ním oboznamujete. Určite ste si vsimli, že sa v ňom nachádza množstvo funkcionality, ktorú ani nemusíte všetku využívať. No vaša firma môže mať aj špecifické požiadavky, ktoré by ste si vedeli predstaviť spolupracovať s našimi existujúcimi základnými modulmi, no nemáte v systéme let.is takú možnosť ? Vtedy Vám ponúkame návrh vlastného modulu ktorý Vám urobíme na mieru a to vrátane potrebnej ikonky v zamestnaneckom konte alebo nastavení v administračnom konte. V prípade potreby aj nevyhnutné databázové úpravy.

Ako to prebieha

Napíšete nám vaše predstavy ako by mal taký modul vyzerať, čo by mal vedieť robiť, prípadne môžete aj poslať grafický koncept a náš tím sa Vám v čo najkratšej dobe ozve s možným riešením. Prioritou je pre nás Vaša spokojnosť, preto sa budeme snažiť vždy maximálne prispôsobiť sa vašim požiadavkam za čo najlepšiu cenu. Ak je pre Vás dôležitá aj cena, môžeme Vám navrhnúť viacero alternatív na výber. Či už formou emailovej či telefonickej komunikácie, alebo aj osobným stretnutím s členomz nášho tímu.